Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Şubat-2018)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

01 Şubat 2018 Perşembe günü YYM Gençlik Akademisinin gündemi “İnşaat Mühendisliğinin Sorunları” oldu. Genç mühendislerimizin ilgi gösterdiği toplantımız gayet verimli geçti.

02 Şubat 2018 tarihinde mensubu bulunduğumuz Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) öncülüğünde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Ortak Vicdanın Sesiyiz, Terör Sürüsüne Karşı Tek Yüreğiz” başlıklı basın toplantısında hazır bulunduk. Etkinlikte derneğimizi Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür temsil etti.

08 Şubat 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Burak Derneği Genel Başkanı Adem Yenihayat oldu ve “Burak Derneği Faaliyetleri” hakkında bir konuşma yaptı.

15 Şubat 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu İHH Mütevelli Heyeti Üyesi Hüseyin Oruç oldu ve “İHH İnsani Yardım Vakfı Faaliyetleri” hakkında bir konuşma yaptı.

22 Şubat 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu İsrafil Kuralay oldu ve “Sivil Toplum Kuruluşlarının İletişimi” başlıklı bir konuşma yaptı.

Gökçe Değirmen, 22 Şubat 2018 Perşembe günü YYM Genel Merkezimizde “Kudüs izlenimlerini” gönüllülerimizle paylaştı.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

nineteen − thirteen =

Üst
Takip edin: