Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Nisan-2018)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

03 Nisan 2018 Salı günü, Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür, Yönetim Kurulu Başkanlığını Nejdet Külünk’ün yaptığı İNANÇDER’in misafiri oldu ve Çınar TV’nin 100. Programında insani yardım çalışmalarında Yeryüzü Mühendisleri’nin rolünü anlattı.
05 Nisan 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Endüstri Mühendisi Yasin Taha Kalay oldu ve “İnsani Değerlerin Korunması İçin Savunma Sanayi” başlıklı bir konuşma yaptı.

12 Nisan 2018 Perşembe günü YYM Gençlik Akademimizin konuğu, Deniz Okumuş oldu ve “Bir Melek Yatırımcı Girişimcilik Öyküsü: abonesepeti.com” başlıklı bir konuşma yaptı.

19 Nisan 2018 Perşembe günü YYM Gençlik Akademimizin konukları YTÜ Köprü Ekibi oldu ve “Bir Başarı Öyküsü: Yıldız Teknik Üniversitesi Köprü Ekibi” başlıklı bir sohbet gerçekleştirdiler.

20 Nisan 2018 Cuma günü genel Başkan Yardımcılarımızdan Ali Rıza Arslan beyin ofislerinde, YYM Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katılımları ile “İstişare Kurulu Toplantısı” yaptık.

25 Nisan 2018 Çarşamba günü Mehdi Öztürk Başkanlığındaki YYM Gençlik Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi “Kariyer ve Kültür Sanat Günlerine” Katıldı.

26 Nisan 2018 Perşembe günü YYM Gençlik Akademimizin konuğu, Emin Burak Onat (İTÜ) oldu ve “Değişim Programında Çin İzlenimleri” başlıklı bir konuşma yaptı.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

20 − twenty =

Üst
Takip edin: