Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Mayıs-2018)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

10 Mayıs 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Mimar Fatih Yentürk oldu ve “Gönüllülük İçin Seyahat: Zanzibar” Başlıklı bir konuşma yaptı.

12 Mayıs 2018 Cumartesi Günü, Somali’li Mimarlık ve Mühendislik Öğrencileri ile Kahvaltılı Tanışma Toplantısı düzenledik.

17 Mayıs 2018 Perşembe günü Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımı ile Genel Merkezi Ankara’da bulunan AFAD’a bir ziyaret gerçekleştirildi. Başkan Dr. Mehmet Güllüoğlu’nun da hazır bulunduğu toplantı da AFAD ile koordineli şekilde, afet ve insani yardım konularında, mimari ve mühendislik bağlamında yapılabilecekler hakkında konuşuldu. AFAD Toplantısında, Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür, Başkan Yardımcılarımızdan Alparslan Oktay Güngörmüş, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Mehmet Şafi Yıldız, Feride Ayşin Abdüsselamoğlu ve Genç YYM Başkanı Mehdi Öztürk hazır bulundu.

17 Mayıs 2018 Cuma günü üyesi bulunduğumuz TGTV’nin (Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı) öncülüğünde, Yenikapı Meydanında düzenlenen “Zulme Lanet, Kudus’e Destek” Mitingini destekleyerek katılım sağladık.

Yeryüzü Mühendisleri olarak 22 Mayıs 2018 Salı günü Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Şafi Yıldız beyin ev sahipliğinde iftar programı gerçekleştirdik.

26 Mayıs 2018 Cumartesi günü YYM olarak Teknik Elemanlar Derneği (TEKDER) iftar programına katıldık.

30 Mayıs 2018 Çarşamba günü, yönetim, üye ve gönüllülerimizle birlikte İBB Çırpıcı Sosyal Tesislerinde düzenlenen Geleneksel Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) İftar Programına katıldık.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

twelve − 8 =

Üst
Takip edin: