Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Mart-2018)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

01 Mart 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu İnşaat Mühendisi Yusuf Tosun oldu ve “Mühendislik ve Sivil Toplum” başlıklı bir konuşma yaptı.

03 Mart 2018 Cumartesi günü Sudan’lı Mimarlık Öğrencileri, Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür ve Üyelerimizden İnşaat Mühendisi Aziz Kılıç nezaretinde Dolmabahçe Sarayı Müzesini Ziyaret Etti…

Genç Yeryüzü Mühendisleri, mühendislik birikimlerini insanlığın iyiliğine sunmak üzere ARGE çalışmalarına başladı. Çalışmalar düzenli olarak devam ediyor.

08 Mart 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Abdullah Burhan oldu ve YYM İnşaat Mühendisliği Gelişim Programı “İnşaat Mühendisliğinde Artırılmış Gerçeklik Kullanılarak Zemin Mekaniği Problemlerinin Çözümü” başlıklı bir konuşma yaptı.

15 Mart 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Prof. Dr. Hakan Hoşgörmez oldu ve “Yeraltı Sularının Aranması, Bulunması ve Kullanımı” başlıklı bir konuşma yaptı.

22 Mart 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu İnsan Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Mehmet Bulayır oldu ve “Her Okulun Bir Mescidi Olsun” başlıklı bir konuşma yaptı.

29 Mart 2018 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu oldu ve “Dünya’da ve Ülkemizde Kuraklık Sorunu” başlıklı bir konuşma yaptı.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

6 − three =

Üst
Takip edin: