Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Kasım-2017)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

31 Ekim 2017 Salı günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu İnşaat Mühendisi Ali Dama oldu ve “Madde Gerçekliği Üzerine Düşünceler” başlıklı bir konuşma yaptı.

08-09 Kasım 2016 tarihlerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Ankara’da gerçekleştirilen “Şehircilik Şurası”na Yeryüzü Mühendisleri Derneği olarak katılıp beklentilerimizi ve taleplerimizi dile getirdik. Şura’da derneğimizi Genel Sekreterimiz Nidayi Sevim temsil etti. Şehircilik Şurası İzlenimlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz: http://www.dunyabizim.com/etkinlik/27310/mezarliklarimiza-gereken-onemi-verelim-yarin-cok-gec-olabilir

09 Kasım 2017 Perşembe günü YYM Genç Akademisinin konuğu Makine Yüksek Mühendisi Ahmet Selami Vanlı oldu ve “Ömür Boyu Sağlık İçin Yaşam Boyu Spor” Başlıklı bir konuşma yaptı.

16 Kasım 2017 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Afrika Dostluk Derneği Genel Başkanı Şemsettin Türkan oldu ve “Uganda’da İnsani Yardım Çalışmaları” başlıklı bir konuşma yaptı.

23 Kasım 2017 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Macaristan Fahri Konsolosu & Türk-Macar İşadamları Derneği Başkanı Osman Şahbaz oldu ve “Ülke Analizi; Avrupa’da Macaristan” başlıklı bir konuşma yaptı. Etkinlik özetine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz: http://yym.org.tr/bati-ile-dogunun-koprusu-macaristan-ve-turkiye/

29 Kasım 2017 Çarşamba günü Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür, Deniz Feneri Derneğinde gerçekleşen Arakan mazlumları ve İran-Irak sınırında meydana gelen deprem mağdurlarına yardım yapılmasına yönelik çalışma toplantısına iştirak etti.

30 Kasım 2017 Perşembe günü Gençler, YYM Gençlik Akademisinde buluştu. “Gençlik Buluşması” kapsamında Öğrenci Değişim Programları, Stajlar, YYM Kardeşlik ve Hamilik Projeleri hakkında konuşuldu.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

11 − 2 =

Üst
Takip edin: