Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Ekim-2017)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

03 Ekim 2017 Salı günü YYM Gençlik Akademisinin konuğu Tiyatro Eğitmeni Bekir Göksel oldu ve “Tiyatro Dilini İyi Anlamak” başlıklı bir sunum yaptı.

10 Ekim 2017 Salı günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Fatih Elmalı oldu ve “Arakan’da Son Durum” başlıklı bir konuşma yaptı.

17 Ekim 2017 Salı günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu, Esra Armağan oldu ve “Masum Eli Derneği Faaliyetleri” başlıklı bir konuşma yaptı.

17 Ekim 2017 Salı günü, “Genç Yeryüzü Mühendisleri Ustalarla Buluşuyor” projemiz kapsamında Mimar Serkan Akın ile Üsküdar’da buluştuk. Serkan Akın, müellifi bulunduğu Çengelköy “15 Temmuz Şehidler Çeşmesi”ni tasarım ve uygulama aşamalarıyla birlikte gönüllülerimize anlattı.

19 Ekim 2017 Perşembe günü Yeryüzü Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu olarak Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret gayet verimli geçti.
23 Ekim 2017 Pazartesi günü Yeryüzü Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu olarak MÜSİAD’a bir ziyaret gerçekleştirerek görüş alışverinde bulunduk…

24 Ekim 2017 Salı günü YYM Gençlik Akademisinin konuğu Araştırmacı Yazar Fatma Gülşen Koçak oldu ve “Geleceği Kuran Kadınlar” başlıklı bir konuşma yaptı.

26 Kasım 2017 Perşembe günü YYM Genel Merkezimizde “Temiz Su Temini” başlıklı bir çalışma toplantısı düzenledik.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

nineteen − seventeen =

Üst
Takip edin: