Mensubu bulunduğumuz TGTV’nin 28 Şubat Yıldönümü Basın Bildirisi…

28 Şubat post modern darbesi” olarak da adlandırılan vesayet döneminin yıldönümündeyiz. Her yıl dönümünde hiç yaşamasaydık denilerek, mağduriyetlerini derin üzüntüyle hatırladığımız ve asla unutulmaması gereken 28 Şubat dönemi, milletimizin kayıp yıllarıdır.

Meşru hükümeti görevi bırakmaya zorlayarak, devleti gasp etmek isteyen çetenin içinde yer alan; medya, STK, akademi, askeri, yargı mensuplarını, bürokratları, sermayedarları, din adamı kisvesindeki istismarcıları, millete namlu çeviren zorbaları bir kez daha tarih önünde telin ediyoruz.

28 Şubat sadece askeri bir kalkışmanın ötesinde, milletimizin inaç kodlarını değiştirmek isteyen, dindar ve milli bir neslin yetiştirilmesini engellemek üzere tasarlanmış toplumsal bir projedir.

Yakın zamanda yaşadığımız Gezi Olayları, 17, 25 Aralık darbe girişimleri, 15 Temmuz darbe kalkışması, uluslararası destekli terör dalgası ve benzeri girişimler, milli irade üzerine hegomonya kurmak isteyen iç ve dış güçlerin her zaman var olabileceğini göstermektedir.

Ülkemizdeki darbeler zinciri 15 Temmuz’da milletimizin müdahalesi ile kırılmıştır. 28 Şubat’a can veren darbeci ruh, millet karşısında bugün sinmiştir. Vesayetçi zorbaların, milletimize tekrar karanlık günler yaşatmamaları için, İstikrarımızı muhafaza etmeliyiz.

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı olarak, 28 Şubat’ın yıldönümü münasebetiyle tüm sivil toplum kuruluşlarını ve halkımızı; milli iradeyi ve ülkemizin bağımsızlığını vesayet altına alabilecek; tüm oluşum ve güç odakları karşısında, dayanışma içinde olmaya davet eder, saygılarımızı sunarız.

28.02.2018
Hamza Akbulut
Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

seventeen + 11 =

Üst
Takip edin: