Mimar ve Mühendisler Grubunun 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştireceği “MMG 2. Ar-Ge & İnovasyon Zirvesi ve Sergisi” etkinliğine bütün üye ve gönüllülerimiz davetlidir.

MMG’nin davet yazısı ve program detayları şöyle:

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı himayelerinde, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının destekleri, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜBİTAK ve DEİK’in katkıları ile Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından 06-07 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde “MMG 2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ” düzenlenecektir.
Etkinlik Türkiye’nin Ar-Ge ve İnovasyon stratejilerine katkıda bulunmak, üreten Türkiye’nin teknolojide geldiği noktaları göstermek, üniversite, sanayi ve kamu işbirliğini geliştirmek, inovatif projelerin yatırıma dönüşmesine, mevcut projeler ile ülke içerisinde ortak bir üretim sinerjisi oluşmasına, ulusal ve uluslararası sanayici ve yatırımcılara ülkemizdeki teşvik olanaklarının anlatılması sureti ile yatırımların artmasına katkıda bulunmak üzere tüm bileşenleri, ortak bir platformda buluşturmayı amaçlamaktadır.
Etkinliğimizin açılış seremonisine Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ’nün teşrifleri beklenmektedir.
Etkinliğe ziyaretçi olarak katılım ücretsizdir. Etkinlik program detayları ve online kayıt formu http://www.argezirvesi.com/ adresinde yer almaktadır. Etkinliğe ilişkin konularda organizasyon genel koordinatörü Murat Karataş (e-posta: muratkaratas@mmg.org.tr tel: 0212 256 63 58) ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Saygılarımızla,
Osman BALTA / MMG Genel Başkanı

İletişim:Murat karataş 05325068116
e-posta:muratkaratas@mmg.org.tr

Düşünceni Paylaş

*

E-Posta adresiniz gözükmeyecektir.

four + 7 =

Üst
Takip edin: