Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Nisan-2017)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

04 Nisan 2017 tarihinde mensubu bulunduğumuz Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) istişare toplantısına iştirak ettik.

13 Nisan 2017 Perşembe günü YYM Gençlik Akademisinin konuğu 15 Temmuz Gazisi-Makine Mühendisi Mustafa Çolak oldu ve “15 Temmuz, Gençlik ve Referandum” başlıklı bir konuşma yaptı.

18 Nisan Salı günü YYM Dernek Genel Merkezimizde, İstanbul Sağlık-Der ile birlikte “Afrika’da Sağlık Hizmetlerine Mühendis ve Mimarların Desteği” konulu bir çalışma toplantısı düzenledik.

20 Nisan 2017 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Jeofizik Mühendisi Kadem Ekşi oldu ve “Şehirlerimizin Geleceği Tehditler ve Fırsatlar” başlıklı bir konuşma yaptı.

27 Nisan 2017 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Makine Yüksek Mühendisi, Girişimci İşadamları Vakfı İcra Kurulu Üyesi Hasan Kaşıkçı oldu ve “Mühendislik ve Girişimcilik” başlıklı bir konuşma yaptı.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

5 × one =

Created by: BrandEnn
Üst
Takip edin: