Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Mart-2017)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

16 Mart 2017 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Yenisöz Gazetesi Yayın Yönetmeni Kemal Özer oldu ve “Mesken Hakkı” başlıklı bir konuşma yaptı. Sayın Özer, özetle Mesken hakkının her vatandaşın en temel gereksinimlerinden biri olmasına rağmen bunun üzerinde yeterince düşünülmediği ve gereğinin de yapılmadığını dile getirdi.

16 Mart 2017 tarihinde Yeryüzü Mühendisleri Derneği yönetimi olarak Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Dernek faaliyetlerinin konuşulduğu ziyarette YYM- Üsküdar Belediyesi işbirliğiyle gençlere yönelik neler yapılabileceği irdelendi.

17 Mart 2017 Cuma günü Yeryüzü Mühendisleri Derneği olarak üyesi bulunduğumuz Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı’nın Ensar Vakfı Konferans Salonunda gerçekleştirdiği ve Referandum ve Gündemdeki Son Gelişmelerin istişare edildiği genişletilmiş üye toplantısına katıldık. Toplantıya 80’den fazla Gönüllü Teşekkül katılım sağladı.

27 Mart 2017 Pazartesi günü Yeryüzü Mühendisleri olarak kardeş Sivil toplum Kuruluşlarımızdan MMG Genel Başkanlığına seçilen Sayın Osman Balta ve MMG Genel Sekreterliğine getirilen Şenol Arslan beylere hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk…

28 Mart 2017 Salı günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Endüstri Mühendisi Yasin Kalay oldu ve “Endüstri 4.0 Getirdikleri” başlıklı bir konuşma yaptı.

Bu vesileyle çalışmalarınızda başarılar dileriz…

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

12 − seven =

Created by: BrandEnn
Üst
Takip edin: