Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Haziran-2017)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Ramazan-ı Şerif’e denk gelmesi münasebetiyle Haziran ayında “YYM Eğitim Atölyesi” enkinliklerimize ara verdik. Ancak Sivil Toplum Kuruluşlarının tertiplediği iftar programlarına iştirak etmeyi de ihmal etmedik. YYM olarak da Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte iftar yaptık. Uzun zamandan beridir planladığımız Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Türk Kızılayı ziyaretlerimizi de yine Haziran ayında yaptık.

28 Mayıs 2017 Pazar günü TGTV’nin Birlik Vakfında düzenlediği iftar programına katıldık.

03 Haziran 2017 Cumartesi günü Yeryüzü Mühendisleri Derneğimiz 3. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri olarak iftar programı gerçekleştirdik.

14 Haziran 2017 Çarşamba günü Mimar ve Mühendislar Grubu (MMG)’nin geleneksel olarak tertiplediği iftar programına üyelerimizle birlikte iştirak ettik.

20 Haziran 2017 Salı günü Şehir ve Kültür Dergisi ile Dersaadet Platformu iftar programına katıldık.
21 Haziran 2016 Çarşamba günü Cumhurbaşkanlığı daveti üzerine STK Temsilcileri Beştepe Külliyesindeki iftarda buluştu. Programa Derneğimizi temsilen Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür katıldı…
21 Haziran 2017 Çarşamba günü Genel Başkanımız Ömer Faruk Kültür TİKA Başkan Yardımcı Ali Maskan ile bir görüşme yaptı ve birlikte neler yapılabileceği konuşuldu.

21 Haziran 2017 Çarşamba günü Türk Kızılayı’nı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alan Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür, Mehmet Şafi Yıldız ile yapılan görüşmede Yeryüzü Mühendisleri olarak Türk Kızılayı’na katkı sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

one × three =

Created by: BrandEnn
Üst
Takip edin: