Yeryüzü Mühendisleri Derneği Aylık Faaliyet Bülteni… (Aralık-2016)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

01 Aralık 2016 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu, Acil Yardım ve Afet Yöneticileri Derneği Başkanı Hüseyin Koçak oldu ve “Acil Yardım ve Afet Yöneticiliği” başlıklı bir konuşma yaptı.

08 Aralık 2016 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu, Marmaray ve Osman Gazi Köprüsü gibi önemli projelerin kontrolörlüğünü yapan Yoshinori Moriwaki oldu. Moriwaki, “Afetlere ve Depreme Hazırlıkta Japonya Örneği” başlıklı bir konuşma yaptı.

09 Aralık 2016 Cuma günü Dernek Genel Başkan Yardımcımız Şenol Arslan’ın temsiliyle YYM’nin de yer aldığı 65 Sivil Toplum Kuruluşunun başkan ve temsilcileri “Suriye’de ve Bölgemizdeki Son Gelişmeler” gündemini görüşmek üzere Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) öncülüğünde Ensar Vakfında bir araya geldi.

13 Aralık 2016 Salı günü saat:11.00’de Beşiktaş Terör Saldırısı ile ilgili Haliç Kongre Merkezinde mensubu bulunduğumuz Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya derneğimizi temsilen Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür Katıldı.

15 Aralık 2016 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Uluslararası Hak İhlalleri İzleme Merkezi (UHİM) Başkanı Ayhan Küçük oldu ve “Küresel Sistemin Ortadoğu Politikaları ve Suriye” başlıklı bir konuşma yaptı.

16 Aralık 2016 Cuma günü Yeryüzü Mühendisleri olarak TGTV öncülüğünde Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte Şehitlerimiz ve Halep için Şehitler Tepesinde idik.

22 Aralık 2016 Perşembe günü YYM Gençlik Akademimizin konuğu, Yusuf Samet Çakır oldu ve “Edebiyat, Gençlik ve Sivil Toplum İlişkisi” başlıklı bir konuşma yaptı.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

five × three =

Created by: BrandEnn
Üst
Takip edin: