10 Aralık 2016 da İstanbul Beşiktaş’ta bir futbol maçından sonra yapılan terör saldırısı sonrasında mensubu bulunduğumuz Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı’nın (TGTV) Basın Bildirisi…

TERÖR KARŞISINDA SARSILMAYACAĞIZ
Beşiktaş’ta bir spor müsabakası sonrasında çevik kuvvet birliği hedef alınarak polisimize ve halkımıza karşı yapılan terör saldırısını lanetliyoruz. Bu hain saldırı sonrasında şehit olmuş polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu acılı günde, başta şehit veren ailelerimiz olmak üzere, milletimize başsağlığı diliyoruz. İnsanlık düşmanı terör örgütlerini ve onlara hamilik yapanları şiddetle telin ediyoruz. Şehitlerimiz, tam bağımsız bir ülke olmamız için canlarını ortaya koymuşlardır. Ruhları şad olsun.

Bu saldırı da bundan önceki saldırılarda olduğu gibi Türkiye’nin bağımsızlığına ve istikrarına yapılmıştır. Bölgemizi karış karış işgal eden istilacı güçler, ülkemizi de kendilerine bağlı bir şehir devleti haline getirmek için terör örgütlerini taşeron olarak kullanmaktadırlar. Küresel güçlerin modern silahlarla donatıp, her türlü taktik ve lojistik destek sağladığı terör örgütleri ile karşı karşıyayız. Bu saldırılar karşısında, 15 Temmuz darbe girişiminde olduğu gibi birlik, beraberlik ve tam bağımsızlık inancımızla dimdik duracağız. Bu toprakları milletimize vatan yapan inanç ve mücadele ruhumuz terör karşında asla sarsılmayacaktır.

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı olarak, terörün birlik ve beraberliğimizi bozamayacağına ve istikbal yürüyüşümüzün devam edeceğine inancımız tamdır. terör eylemleri karşısında, milletimizi, birlik ve beraberliğimizi muhafaza edip, yekvücut olmaya davet ediyoruz. İstismara yol açabilecek söz ve eylemler konusunda herkesin duyarlı olması gerektiğini hatırlatıyoruz. Kamuoyuna saygıyla sunarız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

12 − four =

Created by: BrandEnn
Üst
Takip edin: