Yeryüzü Mühendisleri Aylık Faaliyet Bülteni… (Haziran-2016)

Merhabalar değerli Yeryüzü Gönüllüleri,
Aylık etkinlik özetlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Duyurularımıza-etkinliklerimize sosyal medya aracılığıyla https://www.facebook.com/yeryuzumuhendisleri/ ve https://twitter.com/yymuhendisleri ile Web adresimiz, www.yym.org.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Haziran ayının ilk haftasında 02 Haziran 2016 Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Medya Platformu Derneği Başkanı Ahmet Durkaya oldu ve “Sivil Toplum Kuruluşları ve Medya” üzerine konuştu.

03 Haziran 2016 Cuma günü Orta Afrika ve Çad Cumhuriyeti heyetleri ile Tarım Projesi kapsamında dernek genel merkezimizde bir toplantı düzenledik. Mevcut durum ve yapılabilecek çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulunduk. Toplantıya Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Yayalık başkanlık yaptı.

09 Haziran 2016 Perşembe Perşembe günü YYM Eğitim Atölyemizin konuğu Makine Mühendisi Behzad Sanati oldu ve “İnsani Yardımda Sivil Havacılık” başlıklı bir konuşma yaptı.

09 Haziran 2016 Perşembe günü Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür, Başakşehir Güvercintepe Ortaokulunda sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki ayrı öğrenci topluluğuna “Bilgili-iyi ve varlıklı insan” olmanın formülü olan ( o-me-ga) üzerine birer konuşma yaptı.

10 Haziran 2016 Cuma günü Üyesi bulunduğumuz Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından düzenlenen iftar programına derneğimizi temsilen Genel Başkanımız Dr.Ömer Faruk Kültür ve Başkan Yardımcımız Şenol Arslan Katıldı…

16 Haziran 2016 Perşembe günü YYM Genç Akademimizin konuğu Yazar Özge Sena Bigeç Çav oldu ve “Kelime İhyası” üzerine konuştu.

16 Haziran 2016 Perşembe günü Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Genç YYM iftar programlarında bir araya geldi. YYM iftar programda Orta Afrika, Çad ve Kamerun’dan misafirlerimiz de yer aldı…

21 Haziran 2016 Salı günü STK Temsilcileri Beştepe Külliyesindeki iftarda buluştu. Cumhurbaşkanlığı daveti üzerinde programa Derneğimizi temsilen Genel Başkanımız Dr. Ömer Faruk Kültür katıldı…

22 Haziran 2016 Çarşamba günü Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Gönüllülerimizle birlikte Eyüp Feshane Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Geleneksel MMG iftarına katıldık.

23 Haziran 2016 Perşembe günü Şehir ve Kültür Dergisi ile Dersaadet Platformu iftar programına katıldık.

Dr. Ömer Faruk KÜLTÜR
Genel Başkan

Aidat ve Bağışlarınız için Banka Bilgileri:
Kuveyt Türk Katılım Bankası – Erenköy Şubesi. Yeryüzü Mühendisleri,
IBAN: TR65 0020 5000 0084 9421 6000 01

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

nineteen + 3 =

Created by: BrandEnn
Üst
Takip edin: